دیدار پرسنل سازمان آتش نشانی با نماینده ولی فقیه

دیدار پرسنل سازمان آتش نشانی با نماینده ولی فقیه


دیدار پرسنل سازمان آتش نشانی با نماینده ولی فقیه

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی جمعی از پرسنل و  کارکنان سازمان آتش نشانی، اعضای شورای مدیریت بحران استان و کارکنان جمعیت هلال احمر  با حضرت آیه الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم یزد دیدار کردند .

نماینده ولی فقیه در این دیدار لزوم توجه به پیشگیری از بروز حوادث را یاد آور شدند و افزودند  باید با فکر و اندیشه و برنامه ریزی مناسب در این راستا تلاش کنیم .

ایشان در ادامه فرمودند:  باید برای رویارویی  با حوادث نیز راههای مقابله با آن  را  با  آموزش صحیح، به درستی فرا گرفت و  با احساس مسئولیت برنامه ریزی مناسبی را در این زمینه داشته باشیم . آيت ا...  ناصری تصریح کردند برخی وقتها غفلتها و اعمال و رفتار خودمان موجب بروز حوادث است و زمینه ساز حوادث می شود که باید  فرهنگ ارتباط  با خدا، دعا و عمل خوب را در مردم بیشتر ایجادکنیم تا گناه و معصیت کمتر شود .

استاندارمحترم یزد در این نشست استان یزد را استان حادثه خیز به خصوص در زمینه خشکسالی دانست که باید با برنامه ریزی درست آسیب های ناشی از آن را کم کنیم.

برزگری مدیر کل مدیریت بحران استان هم در این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت بروز حوادث در استان ، خشکسالسی را از مهمترین حوادثی دانست که در 25 سال گذشته 15 سالش را  با آن مواجه بوده ایم.