خودروی تریلی روبروی شرکت فولاد یزد آتش گرفت

خودروی تریلی روبروی شرکت فولاد یزد آتش گرفت


خودروی تریلی روبروی شرکت فولاد یزد آتش گرفت

آتش نشانان با سرعت عمل خود آتش سوزی یک دستگاه خودروی تریلی حامل مقوا که در جاده کنارگذر روبروی شرکت فولاد یزد دچار آتش سوزی شده بود را مهار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، با تماس رانندگان عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 4 ، 10 و 8 به با سه دستگاه خودروی عملیاتی در ساعت 2:43 دقیقه بعد از نیمه شب گذشته 24 فروردین ماه به محل مذکور روانه شدند.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات آتش نشانی یزد که در محل حضور داشت گفت : یک دستگاه خودروی تریلی حامل مقدار زیادی مقوا به علت نامشخصی دچار آتش سوزی می شود و درپی آن دود بسیار زیادی محیط اطراف آن محل را فرا گرفته بود.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی بی درنگ به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول محل حادثه را ایمن سازی کردند و با تخلیه سریع بار آن تریلی از سرایت آتش به تریلی جلوگیری نموده به طوریکه کوچکترین خسارتی به تریلی و بارکش آن وارد نشد، سپس با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده مشغول مهار آتش سوزی شدند.

رحیمی اضافه کرد: همزمان گروه دوم آتش نشانان با اطمینان از نبودن کسی در کابین خودرو با استفاده از تجهیزات اطفای حریق پس از انجام عملیات جداسازی و خنک کردن بعد از 4 ساعت تلاش مضاعف موفق شدند حریق را مهار و به ایستگاه های خود مراجعت نمایند.

معاون عملیات سازمان با اشاره به این که علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی محل حادثه، خودرو را تحویل مالک آن دادند.

آدرس کوتاه :