خودروي تريلي جنب شركت كارتن سازي آتش گرفت

خودروي تريلي جنب شركت كارتن سازي آتش گرفت


خودروي تريلي جنب شركت كارتن سازي آتش گرفت

آتش نشانان با سرعت عمل خود آتش سوزی یک دستگاه خودروي تريلي تانكر كه در جنب يك شركت كارتن سازي دچار آتش سوزي شديد شده بود را مهار کردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، با تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 4 و 8 به با دو دستگاه خودروي عملياتي در ساعت 21:47 دقیقه شب گذشته به شهرك صمعتي جنب شركت كارتن سازي الماس سبز روانه شدند.

رضا زارع مدير منطقه يك آتش نشاني يزد كه در محل حضور داشت گفت : یک دستگاه خودروي تريلي به علت نامشخصی در كنار انبار كاغذ به شدت دچار آتش سوزی مي شود و درپی آن دود بسیار زیادی محيط اطراف را فراگرفت.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی بی درنگ به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول محل حادثه را ایمن سازی کردند و از سرايت آتش به شركت كارتن سازي جلوگيري و با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده مشغول مهار آتش سوزی شدند.

این مدير منطقه آتش نشانی اضافه کرد: همزمان گروه دوم آتش نشانان با تجهیزات اطفاي حريق پس از جستجو مشخص شد که خوشبختانه هیچکس در این خودرو گرفتار نشده بود.

زارع با اشاره به این که علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از خاموش کردن آتش سوزی و ایمن سازی محل حادثه، خودرو را تحویل مالک آن دادند      .