خودروي تريلي بعد از پمپ بنزين فهرج آتش گرفت

خودروي تريلي بعد از پمپ بنزين فهرج آتش گرفت


خودروي تريلي بعد از پمپ بنزين فهرج آتش گرفت

آتش نشانان با سرعت عمل خود آتش سوزی یک دستگاه خودروي تريلي حامل بار كه بعد از پمپ بنزين فهرج روبروي مدرسه راهنمايي دخترانه دچار آتش سوزي شديد شده بود را مهار کردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، طي تماس راننده تريلي با سامانه 125 و اطلاع رسانی این آتسوزي، ستاد فرماندهي چون محل حريق خارج از حوزه استحفاظي شهر يزد مي باشد ، همزمان با اخذ مجوز از آتش پاد دوم سيدعباس ميرشمسي مديرعامل سازمان ، آتش نشانان ایستگاههای شماره 2 و 7 را با دو دستگاه خودروي عملياتي در ساعت 7:16 دقیقه امروز صبح 30 آذر ماه به محل مورد نظر روانه نمود.

حسين بيكي مدير منطقه 3 آتش نشاني يزد كه در محل حضور داشت گفت : یک دستگاه خودروي تريلي به علت نامشخصی دچار آتش سوزی مي شود و درپی آن دود بسیار زیادی محيط اطراف را فرا گرفته بود.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی به محض رسيدن به محل با صحنه اي مواجه شدن كه آن تريلي در قسمت كابين كاملاً در آتش مي سوخت كه بی درنگ به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول محل حادثه را ایمن سازی کردند و از سرايت آتش به قسمت يار تريلي جلوگيري و با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده مشغول مهار آتش سوزی شدند و همزمان گروه دوم آتش نشانان با تجهیزات اطفاي حريق پس از جستجو مشخص شد که خوشبختانه هیچکس در این خودرو گرفتار نشده بود.

بيكي با اشاره به این که علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از خاموش کردن آتش سوزی و ایمن سازی محل حادثه، خودرو را تحویل مالک آن دادند.

آدرس کوتاه :