حضور آتش نشانان در مانور امداد و نجات راه آهن

حضور آتش نشانان در مانور امداد و نجات راه آهن


حضور آتش نشانان در مانور امداد و نجات راه آهن

نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی يزد در مانور امداد و نجات که با مساعدت اداره کل راه آهن یزد و با محوريت آتش نشانی یزد در راه آهن یزد برگزار شد، شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، محمدرضا رحيمي معاون عمليات آتش نشانی یزد در این باره گفت : اين عمليات نمادين رأس ساعت 10:19 صبح امروز سه شنبه 19 دیماه بدون اطلاع قبلي به دستگاه هاي امدادي با محوريت آتش نشانی یزد و با حضور هلال احمر ، اورژانس ، نيروي انتظامي انجام شد .

آتشپاد دوم سيدعباس ميرشمسي رئیس سازمان آتش نشانی یزد بیان نمود : با توجه به اهمیت امداد رسانی به حادثه دیدگان قطار مسافربری ، این تمرین عملیاتی ضمن تماس راه آهن با مرکز 125 شروع و نیروهای عملیاتی عازم محل وقوع این حادثه  فرضی شدند.

رئیس سازمان با اشاره به موفقیت آمیز بودن این مانور و هماهنگ بودن تمامی نیروهای شرکت کننده در این مانور، افزود : آشنایی  نیروهای ایمنی راه آهن و چگونگی مقابله با آن برای ایجاد آرامش روانی ، ارتقاء آمادگی سازمانهای تخصصی و بکارگیری تجهیزات در هنگام وقوع حوادث ریلی و همچنین ایجاد فرهنگ ایمنی و کاهش تلفات و خسارات ناشی از اینگونه حوادث از اهداف در نظر گرفته شده در این مانور می باشد.

آدرس کوتاه :