حریق بانک سپه با سرعت عمل آتش نشانان مهار شد

حریق بانک سپه با سرعت عمل آتش نشانان مهار شد


حریق بانک سپه با سرعت عمل آتش نشانان مهار شد

حریق بانک سپه شعبه آیت الله کاشانی با حضور به موقع  آتش نشانان  مهار شد  .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، رخداد این حادثه در ساعت 15:29 دیروز 10 مهر ماه با به صدا در آمدن آژیر سیستم اعلام حریق و نیز از طریق تلفن گویای بانک به سامانه 125 این سازمان  اطلاع رسانی مي شود كه ستاد فرماندهي بلافاصله  دو دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 1و 6  به خیابان آیت الله کاشانی اعزام مي نمايد .

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان که خود را به محل حادثه رسانده بود گفت : آتش نشانان در بدو ورود به محل همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی با هماهنگی نیروی انتظامی و با استفاده از تجهیزات انفرادی و دستگاه تنفسی به داخل بانک رفته و کانون حریق که در قسمت آبدارخانه بود شناسایی و با چند رشته لوله آب پر فشار خیلی سریع حريق را مهار و از گسترش آن جلوگيري  مي كنند .   

وی افزود: در این حریق  فقط به نازک کاری ساختمان خساراتی وارد آمد و نیروهای عملیاتی بعد اجرای عملیات تخلیه دود به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

آتشپاد دوم سیدعباس میرشمسی رئیس سازمان توصیه نمود که مسئولین این گونه اماکن ضمن رعایت نکات ایمنی سیستم اعلام و اطفاء حریق و سیم کشی هاي برق را هر شش ماه یکبار توسط افراد متخصص کنترل و بازبینی نمایند.