حادثه دلخراشی که منجر به فوت موتور سوار شد

حادثه دلخراشی که منجر به فوت موتور سوار شد


حادثه دلخراشی که منجر به فوت موتور سوار شد

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی تصادف شدید و دلخراشی را در پی داشت که متاسفانه منجر به مرگ راکب موتورسیکلت مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه دلخراش شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 4 ساعت 19:52 دیشب 14 اسفند ماه به مسیر جاده کنارگذر بعد از پل قطار به سمت امامزاده سلطان اعزام كرد.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه موتورسیکلت با یکنفر سرنشین (راکب موتور) که هویت وی مشخص نبود به علت نامعلومی از مسیر خود منحرف و در حاشیه آسفالت کنار گاردریل بطوریکه مغز وی متلاشی شده بود می افتد و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه راکب موتورسیکلت تحویل عوامل پلیس 110 می دهند و به ایستگاه خود مراجعت می کنند.

این معاون آتش نشانی در ادامه بیان نمود : نیروهای عملیاتی پس از انجام اقدامات لازم محل را تحویل پلیس راهور داده و علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

آدرس کوتاه :