تیم آتش نشانی یزد در بين تيم هاي آتش نشاني كشور خوش درخشيد

تیم آتش نشانی یزد در بين تيم هاي آتش نشاني كشور خوش درخشيد


تیم آتش نشانی یزد در بين تيم هاي آتش نشاني كشور خوش درخشيد

تیم عملیاتی ورزشي سازمان آتش نشانی يزد در دهمین المپیاد عملیاتی - ورزشی آتش نشانان و امدادگران سراسر كشور که در ورزشگاه شهید تختی مشهد از تاریخ 12 الی 15 مهر برگزار شد ، خوش درخشیدند .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ،سيدعباس ميرشمسي مديرعامل سازمان بيان نمود : این مسابقات با مشارکت سازمان شهرداری ها و دهیاری ها ی کشور با هدف بالابردن توان روحي و جسمی پرسنل آتش نشانی هاي كشور هر سال به ميزباني آتش نشاني يكي از مراكز استانها برگزار مي شود كه امسال به میزبانی سازمان آتش نشانی مشهد به نحو احسن برگزار شد .

 ميرشمسي در ادامه اظهار داشت : تيم سازمان آتش نشاني يزد در این پیکارها  در 4 ماده ، دو100 متر با مانع ، دو 100 متر تیمی ، صعود از برج عملیاتی و آبرسانی با موتور پمپ با حضور 25 تیم  از شهر های مختلف و هر تیم با 6 ورزشکار با قضاوت  داوران مجرب  به رقابت پرداختند .

وي افزود : پایان این پیکارها تیم آتش نشانی یزد در رشته امدادی 100×4 متر تیمی با یک دقیقه و 6 ثانیه و 74 صدم ثانیه به مقام اول این مسابقات دست یافت و در رشته دو 100 متر با مانع تیم به مقام سوم تیمی این مسابقات و در رشته صعود از برج با نردبان ، با حضور41 تیم برگزار که در نهایت تیم آتش نشانی یزد مقام دوم را كسب نمود .