توصيه مديرعامل آتش نشاني يزد به كشاورزان محترم

توصيه مديرعامل آتش نشاني يزد به كشاورزان محترم


توصيه مديرعامل آتش نشاني يزد به كشاورزان محترم

ساعت 2:35 بعد از نيمه شب شنبه چهارم و 19:55 بعد از ظهر روز پنجم تير ماه  طی تماس با سامانه 125 سازمان آتش نشانی يزد از حریق خرمن گندم واقع در بلوار امام رضا (ع) گزارش گردید.

 سيدعباس ميرشمسي مديرعامل سازمان آتش نشاني يزد ، با اشاره به اينكه حريق خرمن هاي گندم نگران كننده است چون حاصل زحمات كشاورزان محترم در يك فصل دود مي شود ، بنابراين به عزيزان  توصيه نمود : حتماً بعد از دروي گندم ، در اسرع وقت نسبت به برداشت محصول از زمين كشاورزي اقدام نموده تا علاوه بر خسارات مالي كه در پي دارد ، شاهد آلودگي محيط زيست نباشيم .

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان گفت : اين 2 مورد  حريق در حاشيه بلوار امام رضا (ع) به آتش نشانی اطلاع داده شد و ستاد فرماندهی ، آتش نشانان ایستگاه شماره 5 را با يك دستگاه خودروي اطفاي حريق در زمان هاي مذكور به محل حادثه اعزام مي نمايد .

وي افزود : متاسفانه زمانی که نيروهاي عملياتي آتش نشاني به محل آتش سوزي رسیدند ، شعله های آتش و دود فراوانی از حريق اين خرمن ایجاد شده بود و آتش نشانان از چند جهت و با چند رشته لوله آبدهي عملیات اطفای حریق را آغاز کردند و خيلي سريع با اجراي عمليات جدا سازي و خنك كردن در كمترين زمان ممكن حريق را مهار و به ايستگاه خود مراجعت نمودند .