تمهیدات آتش‌نشانی برای برگزاری نماز عید فطر در يزد

تمهیدات آتش‌نشانی برای برگزاری نماز عید فطر در يزد


تمهیدات آتش‌نشانی برای برگزاری نماز عید فطر در يزد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری يزد اظهار داشت: با توجه به پیش رو بودن مراسم پر فیض عید سعید فطر، سازمان آتش نشانی يزد تمهیدات ویژه ای اتخاذ و اجرا می کند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني يزد، آتشپاد دوم سيدعباس ميرشمسي بیان نمود : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی يزد به عنوان متولی اصلی تامین کننده ایمنی شهر و شهروندان ،در تلاش است تا با تدابیر پیشگیرانه، همواره بالاترین سطح آمادگی را در مواجه با حوادث احتمالی داشته باشد.

این مقام مسئول افزود : یکی از مسائلی کِه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر يزد به صورت روزمره با آن مواجه هست ، تامین ایمنی مراسم دینی و ملی، راهپیمایی ها، جشن ها و سوگواری ها و در مجموع تجمعات بزرگ درون شهری است.

رئیس سازمان تصریح کرد: استقرار خودروهای عملیاتی در مساجد، حسینیه ها و مراکز مهم اقامه نماز عید سعید فطر از جمله استقرار خودروهای عملیاتی اطفای حریق و امداد و نجات در اماکن پرتردد شهر و دارای بار ترافيكي از دیگر تمهیدات ویژه روز عید فطر در يزد است.

ميرشمسي از شهروندان درخواست نمود: ضمن رعایت نکات ایمنی، در صورت بروز هرگونه حادثه ضمن حفظ خونسردی، مراتب را سریعا اَز طریق شماره تلفن 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری يزد اطلاع داده و مسیر را برای تردد خودروهای امدادی باز نگه دارند.

آدرس کوتاه :