تلاش بي وقفه ي آتش نشانان برای نجات کارگرجوان از زیر آوار

تلاش بي وقفه ي آتش نشانان برای نجات کارگرجوان از زیر آوار


تلاش بي وقفه ي آتش نشانان برای نجات کارگرجوان از زیر آوار

آتش نشانان پس از 12 دقيقه ، توانستند کارگر جوانی را که به شکل معجزه آسایی زیر انبوهی از خاک گرفتار شده بود، به سلامت از زیر آوار خارج کنند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، در پی تماس شهروندان با سامانه125 و درخواست کمک از آتش نشانان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی ، ساعت 12:31روز گذشته شانزدهم مهر ماه آتش نشانان ایستگاه هاي شماره 7 و متعاقب آن گروه نجات ايستگاه شماره 5 را به همراه دو دستگاه خودرو امداد و نجات به ميدان طلائيه اعزام کرد.

حسين انتظامي مدير عمليات منطقه يك سازمان که به همراه آتش نشانان در محل حادثه حضور داشت گفت : در محل اعلام شده كانالي فاضلاب شهري وجود داشت كه به علت عدم رعايت اصول ايمني ریزش مي كند و به گفته ساير كارگران، يك کارگر افغان در عمق 4 متري آن كانال مشغول بكار بوده که يكدفعه در زیر آوار خاك محبوس مي شود .

انتظامي ادامه داد: با توجه به حساسیت این عملیات ، نیروهای عملیاتی خيلي سريع اقدام به آوار برداری کرده و با استفاده از تجهیزات مخصوص و احتیاط بسیار زیاد نسبت به تخليه خاكها اقدام نمودند . امدادگران آتش نشاني پس از 12 دقيقه تلاش مضاعف ، کارگر 24 ساله افغان را که در داخل كانال محبوس شده و به شکل معجزه آسایی زنده مانده بود و دچار آسیب دیدگی جزئی شده بود از كانال خارج و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

آدرس کوتاه :