تصادف شدید 2 دستگاه موتورسیکلت

تصادف شدید 2 دستگاه موتورسیکلت


تصادف شدید 2 دستگاه موتورسیکلت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید 2 دستگاه موتورسیکلت با يكدستگاه مینی بوس منجر به مصدوميت شدید 1 نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 3 را با 2 دستگاه خودروی عملیاتی رأس ساعت 22:22 دیشب 12 مرداد ماه به بلوار فقیه خراسانی قبل از دروازه قرآن اعزام كرد.

سیدمحمد میرجلیلی رئیس ایستگاه شماره 3 سازمان که در محل این حادثه حضور داشت گفت : یک دستگاه موتورسیکلت با 2 نفر سرنشین بعد از برخورد با یکدستگاه مینی بوس از مسیر خود منحرف و به یکدستگاه موتورسیکلت دیگر با 2 نفر سرنشین برخورد و هر 2 موتورسیکلت دچار آتشسوزی می شوند.  

وی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن ، محل حادثه را ایمن سازی کردند و در یک عملیات خیلی حساس حریق را مهار نمودند و راکب موتور سیکلتی که به عقب مینی بوس برخورد کرده بود متاسفانه دچار سوختگی شدید شده بود که برای اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس نمودند.

میرجلیلی با بیان اینکه علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود، افزود : نیروهای عملیاتی در ادامه پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، به ایستگاه خود مراجعت نمودند.