تصادف شدید 2 دستگاه خودرو ی کامیون و پراید

تصادف شدید 2 دستگاه خودرو ی کامیون و پراید


تصادف شدید 2 دستگاه خودرو ی کامیون و پراید

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه کامیون با یک نفر سرنشين با يكدستگاه پراید با 2 نفر سرنشين منجر به مصدوميت و محبوس شدن 2 نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 7 و متعاقب آن 1 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 5 رأس ساعت 13:42 دیروز 19 آذر ماه به مسیر حسین آباد ریسمانی بعد از پل قطار به طرف خویدک اعزام كرد.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان در خصوص این حادثه گفت : یک دستگاه کامیون حامل تیغه های سفالی به علت عدم توانايي در كنترل خودرو با شدت به بغل یک دستگاه خودرو پراید آژانس برخورد کرده و از مسیر خود منحرف و در حاشیه ی جاده واژگون می شود.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق همه خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه 2 نفر سرنشین پراید به نام آقای.ش (راننده) و آقای سیدجعفر.م (مسافر پراید) مصدوم و داخل اتاقک خودرو محبوس می شوند که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس آنها را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

این معاون آتش نشانی با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه راننده پراید دچار آسیب جدی شده بود افزود : نیروهای عملیاتی در ادامه پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

آدرس کوتاه :