بی احتیاطی در حفر چاه منجر به فوت مقنی گردید

بی احتیاطی در حفر چاه منجر به فوت مقنی گردید


بی احتیاطی در حفر چاه منجر به فوت مقنی گردید

اقدام غیر اصولی و ناایمن در هنگام حفاری چاه جذبی در بلوار نواب صفوی منجر به فوت مقنی گردید .

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، معاون عمليات سازمان كه در محل حضور داشت گفت : رخداد این حادثه در ساعت 14:26 روز بیست وششم اردیبهشت به مرکز فوریتهای امداد و نجات اطلاع رسانی مي شود كه در پي آن بلافاصله  ستاد فرماندهي پس از دریافت این  خبر  امدادگران را با دو دستگاه خودروي امداد و نجات از ایستگاه هاي شماره 6 و 5  به محل اعلام شده عزیمت مي نمايد . 

   محمدرضا رحيمي رئيس ايستگاه شماره 6 كه خود نيز در محل حضور داشت گفت : امدادگران در بدو ورود  ضمن ایمن سازی محل و کشیدن نوار خطر در محدوده عملیات با استفاده از تجهیزات امداد و نجات چاه و همچنین  خاک برداری  موفق شدند جسد مقنی 25 ساله به نام س - محمدی  تبعه افغان  را  از داخل چاه  به بیرون انتقال نمایند . 

رحيمي افزود : بررسی ها نشان داد هنگامي که مقنی در عمق 4 متری درحال حفاری بوده ، ناگهان چاه ریزش و زير عمق 2 متري خاك  مدفون می شود .

وي با بيان اينكه درماه جاري متاسفانه اين دومين مورد از اين نوع حادثه مي باشد ، (البته در حادثه قبلي كارگر مقني نجات يافت) گفت :  آتش نشانان با عملیات خاک برداری كارگر مقني  را از عمق چاه به بیرون انتقال و متوفي تحویل مراجع ذیصلاح نمودند .

آدرس کوتاه :