بی احتیاطی در حفر چاه منجر به فوت مقنی گردید

بی احتیاطی در حفر چاه منجر به فوت مقنی گردید

اقدام غیر اصولی و ناایمن در هنگام حفاری چاه جذبی در بلوار نواب صفوی منجر به فوت مقنی گردید .

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، معاون عمليات سازمان كه در محل حضور داشت گفت : رخداد این حادثه در ساعت 14:26 روز بیست وششم اردیبهشت به مرکز فوریتهای امداد و نجات اطلاع رسانی مي شود كه در پي آن بلافاصله  ستاد فرماندهي پس از دریافت این  خبر  امدادگران را با دو دستگاه خودروي امداد و نجات از ایستگاه هاي شماره 6 و 5  به محل اعلام شده عزیمت مي نمايد . 

   محمدرضا رحيمي رئيس ايستگاه شماره 6 كه خود نيز در محل حضور داشت گفت : امدادگران در بدو ورود  ضمن ایمن سازی محل و کشیدن نوار خطر در محدوده عملیات با استفاده از تجهیزات امداد و نجات چاه و همچنین  خاک برداری  موفق شدند جسد مقنی 25 ساله به نام س - محمدی  تبعه افغان  را  از داخل چاه  به بیرون انتقال نمایند . 

رحيمي افزود : بررسی ها نشان داد هنگامي که مقنی در عمق 4 متری درحال حفاری بوده ، ناگهان چاه ریزش و زير عمق 2 متري خاك  مدفون می شود .

وي با بيان اينكه درماه جاري متاسفانه اين دومين مورد از اين نوع حادثه مي باشد ، (البته در حادثه قبلي كارگر مقني نجات يافت) گفت :  آتش نشانان با عملیات خاک برداری كارگر مقني  را از عمق چاه به بیرون انتقال و متوفي تحویل مراجع ذیصلاح نمودند .