برگزاری مراسم 7 مهر در ایستگاه مرکز

برگزاری مراسم 7 مهر در ایستگاه مرکز


برگزاری مراسم 7 مهر در ایستگاه مرکز

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد به مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و شهادت جمعی از آتش نشانان پالایشگاه آبادان بدین منظور مراسمی با حضور  تنی چند از مسئولین، پرسنل سازمان و آتش نشانان داوطلب در سالن شهید دشتی ایستگاه شماره 5 برگزار گردید .

در ابتدای این مراسم آقای مهندس میرجلیلی مدیر عامل سازمان  ضمن تبریک روز آتش نشان با ذکر خلاصه ایی از فعالیت های سازمان و ارائه آمار و اطلاعات به تشریح عملکرد سازمان پرداخت .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مطهریان ریاست شورای اسلامی با ذکر تبریک میلاد حضرت معصومه و ذکر حدیثی از حضرت امام جعفرصادق(ع) به ذکر فضائل حضرت معصومه پرداخت و  بر امر ورزش و برگزاری مسابقات قرآنی در بین پرسنل سازمان تاکید کرد.

مهندس سیفی فرماندار محترم یزد نیز ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از ایثارگران 8 سال دفاع مقدس و بر شمردن وظایف و اهداف سازمان آتش نشانی  از زحمات پرسنل سازمان تقدیر و تشکر کرد.

علی اکبر اولیاء نماینده محترم  مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی نیز  با ذکر اینکه وجود آتش نشانی در شهرها  با وجود تراکم جمعیت و ساختمانهای بلند مرتبه مرتبه  لازم و ضروری است بر آمادگی پرسنل آتش نشانی برای مقابله  با حریق و حوادث احتمالی تاکید کرد.

از دیگر برنامه های این مراسم اجرای سرود، دکلمه، ورزش باستانی، اجرای مانور امداد و نجات از ارتفاع ، امداد چاه ، اطفای حریق خودرو با استفاده از تجهیزات جدید و اهداء لوح تقدیر و درجه به پرسنل ممتاز سازمان بود.

در پایان  این مراسم پرسنل سازمان با حضور در گلزار شهداء و نثار گل بر روی قبور آنان با آرمانهای شهدای 8 سال دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند.

آدرس کوتاه :