برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نهادهاي امدادي در سازمان آتش نشانی يزد

برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نهادهاي امدادي در سازمان آتش نشانی يزد


برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نهادهاي امدادي در سازمان آتش نشانی يزد

مراسم صبحگاه مشترک سازمانهای امدادی در روز یکشنبه بیست و پنجم بهمن در ساختمان مركزي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد برگزار گردید  . 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی یزد این مراسم با حضور گرم مدیرکل امور شهری و شوراهاي استانداري ، مديركل هلال احمر استان ، معاونت خدمات شهری شهرداري يزد ، ریاست مركز فوريتهاي 115 ، دیگر مسئولین و جمع کثیری از نيروهاي امدادي آتش نشانی ، اورژانس ،  هلال احمر و همچنين گروه موزيك نيروي انتظامي و باستاني كاران ورزشگاه امام رضا ی نعيم آباد برگزار گردید .

در ابتدا سيدعباس میرشمسی مدیرعامل سازمان به ایراد سخن پرداخت و ي ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار و اینکه با خرید وسایل و تجهیزات امداد و نجات دگرگوني بزرگی در این سازمان روی داده ، بر همفکری و همدلی نهادهاي امدادي استان و اطلاع از شرح وظایف هر نهادي به هنگام بروز حادثه تأکید نمود .

آقاي مهندس امین مقدم معاونت خدمات شهری شهرداري يزد با بیان اینکه سخت ترین کارها القاء کننده حس آرامش در بین مردم است ، بر لزوم  توسعه پایدار و القاء  حس آرامش تأکید نمود. 

در ادامه نیز آقای مهندس خادمی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهاي استانداري يزد  با تبریک ولادت حضرت زینب (س) ، از افرادی که در زمینه  امداد و نجات فعالیت دارند و جان خود را به خطر مي اندازند تا به ديگران زندگي دوباره بخشند تقدیر و تشکر نمود . 

اجرای حرکات ورزشي باستانی کاران ، اهداء جوایز مسابقات والیبال به تیم برتر و پخش سرودهای انقلابی از دیگر برنامه های این مراسم بود .