برگزاري اولين نشست تخصصي آتش نشاني و مواد خطرناك

برگزاري اولين نشست تخصصي آتش نشاني و مواد خطرناك


برگزاري اولين نشست تخصصي آتش نشاني و مواد خطرناك

اولین  نشست زیر کارگروه تخصصی آتش نشانی و مواد خطرناک در سال 95 روز يكشنبه پنجم ارديبهشت ماه در محل اداره مرکزی سازمان آتش نشانی يزد برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد ، این نشست با هدف ايجاد هماهنگي ميان سازمان هاي بحران مدار و ارگان ها و نهادهاي ذيربط در زمان رخداد حوادث و آتش سوزي ها در دفتر مديرعامل سازمان تشكيل شد.

 در ابتدا سيدعباس میرشمسی مدیر عامل سازمان آتش نشاني يزد و رئیس زیر کار گروه تخصصي آتش نشانی و مواد خطرناک ، ضمن خوشامد گویی به شركت كنندگان ، بر لزوم  آموزش كاركنان شركتها و كارخانجات تاکید نمود .

ميرشمسي افزود : در این جلسه در خصوص بررسي وضعيت ايمني و تجهيزات آتش نشاني واحدهاي صنعتي و ارائه گزارش آتش سوزي گسترده در شركت پترو آذر آسيا و نيز در خصوص عدم ساماندهي مراكز شارژ و فروش سيلندر گاز مايع در سطح شهر و خطرات بالقوه اين اماكن  بحث و تبادل نظر شد .

مديرعامل سازمان در ادامه بيان نمود : بدلیل پتانسیل خطرزایی بالای اماكن شارژ و فروش كپسول گاز مايع در سطح شهر و تصاعد گاز و خطرات ناشی از انفجار و آتش سوزی و از همه مهمتر اثرات بعدی که می تواند در محیط زیست ایجاد نماید، همواره مورد توجه سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد مي باشد .

آدرس کوتاه :