برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در خیابان پژوهش

برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در خیابان پژوهش


برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در خیابان پژوهش

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي پراید با يكدستگاه پژو 206 منجر به مصدوميت 4 نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 9 ساعت 15:22 روز گذشته 22 آذر ماه به مسیر خیابان پژوهش، حوالی درب دانشگاه اعزام كرد.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه پراید با 3 نفر سرنشین خانم به علت نامعلومی از مسیر خود منحرف و به صورت رخ به رخ با یک دستگاه پژو 206 با یک نفر سرنشین خانم برخورد کرده و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق همه خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه 4 نفر سرنشینان خودروها به شدت مجروح شده بودند که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس آنها را تحویل عوامل اورژانس نمودند.

این معاون آتش نشانی در ادامه بیان نمود : نیروهای عملیاتی پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، خودروها را به حاشیه امن خیابان انتقال دادند و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

آدرس کوتاه :