برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در جاده کنارگذر

برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در جاده کنارگذر


برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در جاده کنارگذر

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي تریلی FH (با یک نفر سرنشين) با يكدستگاه پراید با (2 نفر سرنشین) منجر به مصدوميت شدید و محبوس شدن سرنشینان پراید مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 4، 8 و 10 را با 3 دستگاه خودروی عملیاتی رأس ساعت 22:10 دیشب 18 فروردین ماه به جاده کنارگذر روبروی دانشگاه پیام نور اعزام كرد.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان که خود را به نیروهای عملیاتی رسانده بود گفت : یک دستگاه خودرو تریلی FH به علت عدم توانايي در كنترل خودرو با شدت به عقب یک دستگاه پراید برخورد کرده و از مسیر خود منحرف و می ایستد و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه 2 نفر سرنشین پراید به نام ناصر . خ و اسماعیل . ع مصدوم و داخل اتاقک خودرو محبوس می شوند که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس آنها را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

رحیمی افزود : نیروهای عملیاتی در ادامه پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، خودروها را به حاشیه امن جاده انتقال دادند و پس از تحویل محل به پلیس 110 به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.