برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در جاده کنارگذر

برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در جاده کنارگذر


برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در جاده کنارگذر

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي پراید با یک نفر سرنشين با يكدستگاه خاور منجر به مصدوميت شدید و محبوس شدن تنها سرنشین پراید مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 2 و متعاقب آن 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 8 و 9 رأس ساعت 13:08 امروز 22 آذر ماه به جاده کنارگذر روبروی مهرآوران لاین به سمت  میبد اعزام كرد.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان که خود را به نیروهای عملیاتی رسانده بود گفت : یک دستگاه خودرو پراید به علت عدم توانايي در كنترل خودرو با شدت به عقب یک دستگاه خاور برخورد کرده و از مسیر خود منحرف و می ایستد واین حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق همه خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه 1 نفر راننده پراید داخل اتاقک خودرو محبوس می شود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس وی را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

سعید ایران نژاد بازرس سازمان که خود را به محل حادثقه رسانده و ناظر بر عملکرد آتش نشانان بود با بیان اینکه  متاسفانه در این حادثه ،تنها سرنشین پراید دچار آسیب جدی شده بود افزود : نیروهای عملیاتی در ادامه پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، خودروها را به حاشیه امن جاده انتقال دادند و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.