برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در جاده خضرآباد متاسفانه 2 کشته و یک مصدوم در پی داشت

برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در جاده خضرآباد متاسفانه 2 کشته و یک مصدوم در پی داشت


برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در جاده خضرآباد متاسفانه 2 کشته و یک مصدوم در پی داشت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي سمند با يكدستگاه پیکان منجر به محبوس و مصدوميت یک نفر و کشته شدن 2 نفر دیگر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 4 ، 8 و 10 را با 3 دستگاه خودروی عملیاتی رأس ساعت 22:06 دیشب 8 فروردین ماه به مسیر جاده خضرآباد روبروی پادگان آیت الله خاتمی اعزام كرد.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان که خود را به نیروهای عملیاتی رسانده و ناظر بر عملکرد آنها بود، گفت : یک دستگاه سمند با 2 نفر سرنشین (راننده و همسرش) به صورت رخ به رخ با یک دستگاه پیکان با یک نفر سرنشین (راننده) برخورد کرده و به حاشیه جاده منحرف و واژگون می شود.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه شدت تصادف به حدی بود که متاسفانه تنها سرنشین پیکان آقای سیدیحی . ح 40 ساله و نیز دیگر سرنشین سمند خانم زهرا . م 24 ساله در دم فوت می کنند و همچنین راننده سمند به نام ابوالفضل . ح 29 ساله محبوس و به شدت مجروح می شود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس وی را رها و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

این معاون آتش نشانی در ادامه بیان نمود : نیروهای عملیاتی پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.