برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در بلوار آزادگان

برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در بلوار آزادگان


برخورد شدید 2 دستگاه خودرو در بلوار آزادگان

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي پژو 405 با یک نفر سرنشين با يكدستگاه پراید با 4 نفر سرنشين منجر به مصدوميت و محبوس شدن 2 نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 8 و متعاقب آن 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 4 و 10 رأس ساعت 22:16 شب گذشته 2 آبان ماه به مسیر فرودگاه، حوالی بریدگی اول اعزام كرد.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان که خود را به نیروهای عملیاتی رسانده بود گفت : یک دستگاه خودرو پژو 405 به علت عدم توانايي در كنترل خودرو با شدت به عقب یک دستگاه خودرو پراید برخورد کرده و از مسیر خود منحرف و در لاین مخالف بلوار بعد از برخورد با تیر برق می ایستد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق همه خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه 2 نفر سرنشین عقب پراید به نام مرضیه و زهرا .خ داخل اتاقک خودرو محبوس می شوند که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس آنها را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

این معاون آتش نشانی با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه یکی از سرنشینان دچار آسیب جدی شده بود افزود : نیروهای عملیاتی در ادامه پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، خودروها را به حاشیه امن بلوار انتقال دادند و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

آدرس کوتاه :