برخورد شدید 2 دستگاه خودروی 206 در صفائیه

برخورد شدید 2 دستگاه خودروی 206 در صفائیه


برخورد شدید 2 دستگاه خودروی 206 در صفائیه

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي 206 با يكدستگاه خودروي 206 دیگر منجر به مصدوميت 6نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 9 ساعت 22:35 روز گذشته 24 بهمن ماه به مسیر صفائیه خیابان اطلسی فرعی 19 اعزام كرد.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه پژو 206 با 2 نفر سرنشین به علت نامعلومی به صورت رخ به بغل با یک دستگاه پژو 206 دیگر با 4 نفر سرنشین برخورد کرده و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه 6 نفر سرنشینان خودروها مجروح شده بودند که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس آنها را تحویل عوامل اورژانس نمودند.

این معاون آتش نشانی در ادامه بیان نمود : نیروهای عملیاتی پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، خودروها را به حاشیه امن خیابان انتقال دادند و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

آدرس کوتاه :