برخورد شدید کامیونت با تریلی متاسفانه 1 نفر کشته در پی داشت

برخورد شدید کامیونت با تریلی متاسفانه 1 نفر کشته در پی داشت


برخورد شدید کامیونت با تریلی متاسفانه 1 نفر کشته در پی داشت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي کامیونت ایسوزو با عقب یکدستگاه تریلی حامل سنگ،منجر به کشته و محبوس شدن تنها سرنشین کامیونت شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 4 و 8 رأس ساعت 3:22 بعد از نیمه شب شنبه 4 آذر ماه به جاده کنارگذر قبل از امامزاده سلطان لاین یزد به میبد اعزام كرد.

مجید مورکیان رئیس ایستگاه 10 سازمان که خود را به محل حادثه رسانده بود گفت: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با صحنه ای مواجه شدند که يكدستگاه خودروي کامیونت ایسوزو با عقب یکدستگاه تریلی حامل سنگ برخورد کرده. و این حادثه رقم می خورد.

وی با بیان اینکه در این حادثه تنها سرنشین ایسوزو به نام علی.س 24 ساله کشته و داخل کابین خودرو محبوس می شود افزود: نیروهای آتش نشانی همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی ،عملیات رها سازی راننده کامیونت را آغاز و در کمترین زمان ممکن با استفاده از تجهیزات امداد جاده ای  وی را به بیرون منتقل و تحویل عوامل ذی صلاح دادند،سپس محل را تحویل عوامل پلیس راهور داده و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

آدرس کوتاه :