برخورد شدید سمند با 2 دستگاه وانت 4 مصدوم در پی داشت

برخورد شدید سمند با 2 دستگاه وانت 4 مصدوم در پی داشت


برخورد شدید سمند با 2 دستگاه وانت 4 مصدوم در پی داشت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي سمند با یک نفر سرنشين با 2دستگاه وانت پیکان و نیسان منجر به مصدوميت 4 نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 7 و 5  رأس ساعت 14:17 دیروز بعد از ظهر 29 آبان ماه به بلوار مدرس جاده سنتو اعزام كرد.

حسین بیکی مدیر عملیات منطقه 3 سازمان که خود را به محل حادثه رسانده بود گفت: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با صحنه ای مواجه شدند که یکدستگاه خودرو سمند با 2 نفر سرنشین (راننده و همسرش) به علت نامعلومی از مسیر خود منحرف شده و با دو دستگاه خودرو وانت پیکان و نیسان پارک شده در بر خیابان برخورد و بعد از برخورد با 3 نفر عابر پیاده می ایستد و این حادثه رقم می خورد.

وی با بیان اینکه این حادثه 4 نفر مصدوم (3نفر عابر پیاده و یک نفر همسر راننده) در پی داشت داشت افزود: نیروهای آتش نشانی  همزمان با اجرای عملیات  ایمن سازی ،مصدومین را جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس داده،سپس محل را تحویل پلیس 110 داده و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.