برخورد شدید دو دستگاه خودرو 3 مصدوم در پی داشت

برخورد شدید دو دستگاه خودرو 3 مصدوم در پی داشت


برخورد شدید دو دستگاه خودرو 3 مصدوم در پی داشت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید یکدستگاه خودروی زانتیا با 2 سرنشین و یکدستگاه نیسان با 1 سرنشین منجر به مصدومیت 3 نفر  می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر برخورد شدید دو دستگاه خودرو، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد بی درنگ آتش نشانان ایستگاه شماره 7 و 5 را ساعت 12:05 دیروز 28 فروردین ماه به زیرگذر میدان آیت ا.. خاتمی رهسپار کرد.

سعید ایران نژاد معاون هماهنگی و بازرس سازمان که خود را به محل حادثه رسانده و ناظر بر عملکرد امدادگران بود گفت: در محل حادثه یک دستگاه خودروی زانتیا با 2 سرنشین به علت سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل خودرو از مسیر خود منحرف و با یک دستگاه نیسان با 1 نفر سرنشین که در مسیر خود در لاین کناری در حال حرکت بوده به شدت برخورد می کند بطوریکه موتور زانتیا از جا کنده شده و به سمت دیگری پرتاب می شود .

وی با اشاره به اینکه بر اثر این تصادف 2 نفر سرنشین زانتیا مصدوم می شوند و خودرو نیسان واژگون و تنها سرنشین آن (راننده) مجروح و محبوس می شود،افزود: اولین گروه از آتش نشانان کمتر از 2 دقیقه به محل حادثه رسیدند و همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی ، عملیات رها سازی مصدوم از کابین نیسان را انجام و بعد از تحویل وی به عوامل اورژانس حاضر در محل و تحویل محل به نیروی انتظامی به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.