برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری 5 مجروح در برداشت

برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری 5 مجروح در برداشت


برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری 5 مجروح در برداشت

پرسنل امداد و نجات از ایستگاه شماره 9 جهت امداد رسانی به راننده خوروی سواری پرايد و پژو 206 به خیابان وزیری اعزام شدند  .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد ، این حادثه رأس ساعت22:35 ديشب 24 خرداد ماه به مركز فوريتهاي 125 اطلاع رساني مي شود كه ستاد فرماندهي بيدرنگ يك دستگاه خودروي عملياتي از ايستگاه شماره 9 به محل مورد نظر اعزام مي نمايد .

فرخ زاديان رئيس ايستگاه شماره9 در مورد اين حادثه گفت : یکدستگاه خودروی سواری پرايد با 3 سرنشين از خیابان فرعی 14 جهت ورود به فرعي 11 (فرعي روبروي 14) بدون توجه به علائم راهنمايي و رانندگي با سرعت وارد خیابان وزیری مي شود ، در همين حال خودروي پژو206 با 2 سرنشين كه در خيابان وزيري (خيابان اصلي)  ادامه مسير مي داده به يكدفعه به اين پرايد مي رسد و اين حادثه با 5 مصدوم شديد و جزئي رقم مي خورد .

وي افزود : امدادگران با رسيدن به محل همزمان با اجراي عمليات ايمن سازي با کشیدن نوار خطر و قطع جريان برق خودروها ، عمليات بیرون آوردن 5 نفر سرنشین خودروها را آغاز و در كمترين زمان ممكن مصدومين جهت اعزام به مراكز درماني تحویل پرسنل اورژانس حاضر در محل نمودند .

آدرس کوتاه :