برخورد شدید خودرو ی پراید با گاردریل جاده 2 مصدوم در پی داشت

برخورد شدید خودرو ی پراید با گاردریل جاده 2 مصدوم در پی داشت


برخورد شدید خودرو ی پراید با گاردریل جاده 2 مصدوم در پی داشت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید خودروی پراید با گاردریل حاشیه جاده ،منجر به مصدوميت و محبوس شدن 2 نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 2 و 9 را با 2 دستگاه خودروی عملیاتی رأس ساعت 8:01 امروز صبح 26 آبان ماه به مسیر جاده کنارگذر بعد از هتل ارگ لاین مهریز به یزد اعزام كرد.

سیدروح الله فرخ زادیان رئیس ایستگاه شماره 9 که در محل حضور داشت در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه پراید به علت عدم توانايي در كنترل خودرو از مسیر اصلی خود منحرف و با شدت به گاردریل حاشیه جاده برخورد می کند و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودرو را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه عظم السادات 38 ساله (راننده) و فرزندش دانیال .ش 14 ساله سرنشینان پراید بودند که به شدت مصدوم می شوند و راننده داخل اتاقک خودرو محبوس می شود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس وی را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

فرخ زادیان با بیان اینکه علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود، افزود: نیروهای عملیاتی در ادامه پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

آدرس کوتاه :