برخورد شدید خودرو سواری با تیر چراغ برق منجر به فوت مادر خانواده شد

برخورد شدید خودرو سواری با تیر چراغ برق منجر به فوت مادر خانواده شد


برخورد شدید خودرو سواری با تیر چراغ برق منجر به فوت مادر خانواده شد

برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری با تیر چراغ برق، مصدومیت شدید راننده و دیگر سرنشینان این وسیله نقلیه و فوت مادر خانواده را در پی داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، طی تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، آتش نشانان ایستگاه شماره 2 و 1 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد، ساعت 13:49 جمعه 24 شهریور ماه خود را به دوراهی محمدآباد رساندند.

حسین انتظامی مدیر عملیات منطقه 1 سازمان که خود نیز در محل حضور داشت در این باره گفت:  یک دستگاه خودرو سواری پراید در حال حرکت بود که به علت نامعلومی از مسیر خود منحرف و به شدت با تیر چراغ برق وسط بلوار برخورد و متوقف می شود.

وی افزود: در این حادثه راننده این خودرو سواری یه نام الف.دهستانی و همسرش به نام ل.دهستانی به اتفاق 2 فرزند دختر و پسرشان به شدت آسیب و در داخل خودرو محبوس بودند که آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، همزمان با قطع جریان برق خودرو و قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر.خیلی سریع با استفاده از تجهیزات امداد جاده ای سرنشینان را از خودرو به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند که متاسفانه مادر خانواده علائم حیاتی نداشت و تلاش امداد گران اورژانس در آن لحظه جواب نداد که با سایر مصدومین به مراکز درمانی اعزام شدند .

انتظامی در پایان گفت: آتش نشانان پس از جدا کردن خودرو سواری از تیر چراغ برق، این وسیله نقلیه را به حاشیه امن بلوار انتقال و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان راهور اعلام خواهد شد.

آدرس کوتاه :