برخورد شدید خودروی وانت پیکان به دیوار مصدومیت شدید راننده در پی داشت

برخورد شدید خودروی وانت پیکان به دیوار مصدومیت شدید راننده در پی داشت


برخورد شدید خودروی وانت پیکان به دیوار مصدومیت شدید راننده در پی داشت

ساعت 19:33 دیروز 17 تیر ماه

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید خودروی وانت پیکان به دیواری واقعدر حسن آباد خیابان سرچشمه کوچه 22 ،منجر به مصدومیت و محبوس شدن تنها سرنشین آن خودرو مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 7 و 5 را با 2 دستگاه خودروی عملیاتی به محل مذکور اعزام كرد.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه وانت پیکان به علت عدم توانايي در كنترل خودرو از مسیر اصلی خود منحرف و با شدت به دیوار منزل مسکونی برخورد و پس از تخریب آن دیوار می ایستد، و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودرو را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه تنها سرنشین خودرو به نام مهدی- ح (راننده) دچار مصدومیت شدید و داخل اتاقک خودرو محبوس می شود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس و پراسترس وی را به بیرون کابین منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

رحیمی با بیان اینکه علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام
می شود، افزود: به خاطر ریخته شدن مقدار زیادی روغن در سطح زمین و خطر آفرین بودن آن مکان،لذا نیروهای عملیاتی پس از تامین ایمنی محل ، به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.