برخورد شدید خودروی وانت پیکان به تیر چراغ برق 1 مصدوم در پی داشت

برخورد شدید خودروی وانت پیکان به تیر چراغ برق 1 مصدوم در پی داشت


برخورد شدید خودروی وانت پیکان به تیر چراغ برق 1 مصدوم در پی داشت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید خودروی وانت پیکان با تیر برق حاشیه خیابان ،منجر به مصدوميت و محبوس شدن 1 نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 5 را با یکدستگاه خودروی عملیاتی رأس ساعت 20:30 پنجشنبه 3 آبان ماه به مسیر بلوار استقلال ابتدای بلوار مشیر اعزام كرد.

حسین انتظامی جانشین معاون عملیات سازمان در مورد این حادثه گفت : یک دستگاه وانت پیکان به علت عدم توانايي در كنترل خودرو از مسیر اصلی خود منحرف و با شدت به تیر برق حاشیه خیابان برحورد می کند و می ایستد، و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودرو را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه یکنفر سرنشین سواری،مصدوم و بی هوش داخل اتاقک خودرو محبوس
می شود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس وی را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

انتظامی با بیان اینکه راننده وانت متواری شده بود، گفت: نیروهای عملیاتی در ادامه پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

آدرس کوتاه :