برخورد شديد دو دستگاه خودروي سواري

برخورد شديد دو دستگاه خودروي سواري


برخورد شديد دو دستگاه خودروي سواري

برخورد شدید دو دستگاه خودرو سواری در بلوار جمهوري مصدومیت یک شهروند را به دنبال داشت.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی رانندگان خودروهای عبوری، ستاد فرماندهي بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 3 به همراه مديرعملياتي منطقه يك رأس ساعت 9:46 صبح روز جمعه چهاردهم آبان به بلوار جمهوري ،سه راه استقلال اعزام نمود.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات سازمان كه از ابتدا در محل حادثه حضور داشت گفت: یک دستگاه خودرو سواری زانتيا به شدت با قسمت عقب یك دستگاه خودرو سواری پراید با 2 نفر سرنشين (راننده و همسرش) برخورد كرده بود که براثر این حادثه هر دو خودرو در وسط بلوار متوقف شده بودند.

وی با اعلام اینکه همسر راننده پرايد در اتاقک این خودرو محبوس شده بود، افزود: نیروهای عملیاتی بی درنگ پس از قرار دادن علائم هشدار دهنده و قطع جریان برق خودروها و جلوگیری از نشت بنزین هر دو خودرو، با استفاده از تجهيزات امداد جاده اي عملیات آزادسازی آن خانم كه به شدت مصدوم شده بود را آغاز  و در كمترين زمان ممكن وي را جهت اعزام به مراكز درماني تحويل عوامل اورژانس نمودند.

رحيمي اضافه کرد: نیروهای عملیاتی پس از انتقال خودروها به حاشیه امن بلوار و تحویل محل حادثه به عوامل پلیس راهور برای بررسی علت، مأموریت خود را به پایان رساندند.