با تلاش آتش نشانان حریق منزل مسکونی مهار شد

با تلاش آتش نشانان حریق منزل مسکونی مهار شد


با تلاش آتش نشانان حریق منزل مسکونی مهار شد

طبق  اطلاع به سامانه 125 در ساعت 10:23 دیروز 20 اسفند ماه مبني بر مشاهده دود در منزل مسکونی واقع در خیابان انقلاب کوچه کسنویه کوچه لاله ، ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 5 و 6 به محل مورد نظر اعزام مي نمايد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، مجید میرجلیلی رئیس ایستگاه شماره 6 سازمان كه خود را به محل آتشسوزی رسانده بود گفت: اولین گروه از آتش نشانان کمتر از 5 دقیقه به محل حادثه رسیدند که در بدو ورود به محل با صحنه ای مواجه شدند که شعله های آتش و دود تمام قسمتهای منزل را فراگرفته بود.

وي با اشاره به اینکه در هنگام آتش سوزی هیچ کس در منزل نبوده و اطلاع رسانی دیر و بعد توجه همسایگان بوده است، افزود: آتش نشانان خیلی سریع  همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی ،با استفاده از دستگاه تنفسی به داخل منزل رفته و عمليات اطفای حریق و جستجو را آغاز مي كنند و در کمترین زمان ممکن حریق را مهار نمودند.

میرجلیلی با بيان اينكه در این حریق به نازک کاری ساختمان و لوازم منزل خسارت وارد شده افزود: آتش نشانان  پس از اجرای عملیات تخلیه دود و جداسازی و خنک کردن ، منزل را تحويل مالک داده و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.

آدرس کوتاه :