با تلاش آتش نشانان حریق منزل مسکونی مهار و از گسترش آن جلوگیری شد

با تلاش آتش نشانان حریق منزل مسکونی مهار و از گسترش آن جلوگیری شد


با تلاش آتش نشانان حریق منزل مسکونی مهار و از گسترش آن جلوگیری شد

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، طبق  اطلاع به سامانه 125 در ساعت 12:22 دیروز 24 دیماه مبني بر مشاهده دود در منزل مسکونی واقع در بلوار امام جعفر صادق(ع) ،کوچه یاوری ، ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 1 به محل مورد نظر اعزام مي نمايد.

سیدمحمد میرجلیلی مدیر عملیات منطقه 1 سازمان كه خود را به محل حادثه رسانده بود گفت: اولین گروه از آتش نشانان کمتر از 3 دقیقه به محل حادثه رسیدند که در بدو ورود به محل با صحنه ای مواجه شدند که شعله های آتش و دود تمام اتاق خواب (کانون حریق) را فراگرفته بود.

وي با اشاره به اینکه در هنگام آتش سوزی مالک در منزل نبوده افزود: آتش نشانان خیلی سریع  همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی ،با استفاده از دستگاه تنفسی به داخل منزل رفته و عمليات اطفای حریق و جستجو را آغاز مي كنند و در کمترین زمان ممکن حریق را مهار و از سرایت آتش به دیگر قسمتهای منزل جلوگیری نمودند.

میرجلیلی با بيان اينكه در این حریق خوشبختانه به کسی آسیبی نرسیده و تنها به نازک کاری ساختمان و مقداری لوازم خانگی خسارت وارد می شود ، افزود : آتش نشانان  پس از اجرای عملیات تخلیه دود و ارائه توصيه هاي ايمني منزل را تحويل عوامل پلیس 110  داده و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.