با تلاش آتش نشانان حریق زیرزمین مسکونی مهار و از گسترش آن جلوگیری شد

با تلاش آتش نشانان حریق زیرزمین مسکونی مهار و از گسترش آن جلوگیری شد


با تلاش آتش نشانان حریق زیرزمین مسکونی مهار و از گسترش آن جلوگیری شد

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، طبق اطلاع به سامانه 125 در ساعت 12:07 امروز 24 اسفند ماه مبني بر مشاهده دود در زیرزمین مسکونی واقع در بلوار بسیج ،کوچه جنب هتل لاله،روبروی دبستان شرف، ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 1 و 6 به محل مورد نظر اعزام مي نمايد.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان كه خود را به محل حادثه رسانده بود گفت: اولین گروه از آتش نشانان در کمترین زمان ممکن به محل حادثه رسیدند که در بدو ورود به محل با صحنه ای مواجه شدند که شعله های آتش و دود قسمتی از آشپزخانه (کانون حریق) را فراگرفته بود.

وي با اشاره به اینکه در هنگام آتش سوزی مالک در منزل بوده و خیلی سریع با مرکز 125 تماس و درخواست کمک می کند ،افزود: آتش نشانان خیلی سریع  همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی ،با استفاده از دستگاه تنفسی به داخل منزل رفته و عمليات اطفای حریق را آغاز مي كنند و در کمترین زمان ممکن حریق را مهار و از سرایت آتش به دیگر قسمتهای منزل جلوگیری نمودند.

رحیمی با بيان اينكه در این حریق خوشبختانه به کسی آسیبی نرسیده و تنها به نازک کاری ساختمان و مقداری لوازم خانگی خسارت وارد می شود ، بیان کرد : آتش نشانان  پس از اجرای عملیات تخلیه دود و ارائه توصيه هاي ايمني منزل را تحويل مالک داده و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.

آدرس کوتاه :