بازديد مديرعامل سازمان از شركتهاي پالفينگر، روزنباور و متز آلمان

بازديد مديرعامل سازمان از شركتهاي پالفينگر، روزنباور و متز آلمان


بازديد مديرعامل سازمان از شركتهاي پالفينگر، روزنباور و متز آلمان

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، در راستاي بهره گيري از آخرين تكنولوژي روز دنيا و استفاده بهينه از بهترين دستاوردها در صنعت امداد و نجات و اطفاي حريق و همچنين تطبيق و تحويل نردبان هيدروليكي 56 متري كه در دستور كار قرار دارد ،مديرعامل سازمان در معيت معاون خدمات شهري شهرداري يزد و كارشناس فني سازمان از شركتهاي پالفينگر (سازنده جرثقيلهاي مفصلي پشت كاميوني) روزنباور (سازنده نردبانها و بالابرهاي آتش نشاني) بازديد نمودند.

آتشپاد دوم سيدعباس ميرشمسي مديرعامل سازمان با بيان اينكه تبادل نظر و انتقال تجربيات و بهره گيري از امكانات ، تجهيزات و پتانسيلهاي شركتهاي مذكور در زمينه همكاريهاي بعدي و بيشتر اظهار داشت : از نردبان 56 متري هيدروليكي آتش نشاني يزد كه طي قراردادي با شركت مربوطه توسط شركت رزنباور تهيه و توليد شده بود بازديد به عمل آمد.

مديرعامل سازمان با اشاره به اينكه عملكرد و كارايي هاي آن نردبان توسط عوامل شركت مربوطه ارائه گرديد خاطر نشان كرد : خوشبختانه با پيگيريهاي مجدانه به عمل آمده آرزوي ديرينه اين سازمان كه طي سالهاي گذشته مسكوت مانده بود محقق شد و پيش بيني مي شود كه تا 2 هفته آينده نردبان تحويل و در سازمان مستقر گردد.

در ادامه ميرشمسي از ديگر برنامه هاي اين سفر را بازديد و تبادل نظر از آخرين محصولات و تجهيزات در زمينه لوازم حفاظت فردي ، عقد قرارداد خريد يك دستگاه بالابر 32 متري با شركت رزنباور كه انشاا... تا پايان سال جاري مقدمات تحوبل آن فراهم مي گردد و رايزني هاي لازم جهت عقد قرارداد خريد يك دستگاه جرثقيل 60 تني كه در دستور كار سال آينده است را نام برد.