انفجار مهیب مجتمع مسکونی بهاران را لرزاند

انفجار مهیب مجتمع مسکونی بهاران را لرزاند


انفجار مهیب مجتمع مسکونی بهاران را لرزاند

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، انفجار مهیب در قسمت موتورخانه مجتمع مسکونی بهاران واقع در بلوار دانشگاه، اهالی را به وحشت انداخت.

سعید ایران نژاد بازرس سازمان که در معیت محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان خود را به محل حادثه رسانده و ناظر بر عملکرد آتش نشانان بودند گفت : رخداد این حادثه رأس ساعت 10 صبح دیروز 24 اردیبهشت ماه به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی شد که ستاد فرماندهی بلافاصله 3 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 9 و 2 به محل مورد نظر  اعزام  نمود .

ایران نژاد با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با صحنه ای مواجه شدند که شدت انفجار درب و پنجره های موتورخانه ی آن مجتمع را کنده و هرکدام را به سویی پرتاب کرده بود، افزود : امدادگران خیلی سریع ضمن  ایمن  سازی محل و قطع جریان برق و گاز ،بوسیله  دستگاه تنفسی مدار بسته به داخل موتورخانه رفته و پس از جستجو خوشبختانه در آن لحظه کسی حضور نداشته است.

این بازرس همیشه آماده سازمان با بیان اینکه در این انفجاز خساراتی به نازک کاری ساختمان و درب ، پنجره و شیشه ها وارد شده ، اضافه کرد: علت این انفجار به دلیل نشت و تجمع گاز شهری بوده است که در بالاترین رینج انفجاری با رسیدن گاز به یک عامل آتش زنه این حادثه رقم خورده است.