انفجار مهيب در منزل مسکونی

انفجار مهيب در منزل مسکونی


انفجار مهيب در منزل مسکونی

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، انفجار منزل مسکونی واقع در خیابان مسکن و شهرسازی پشت درمانگاه شماره 9 کوچه لاله، آتش نشانان ایستگاه شماره 7 و 1 را به محل حادثه کشاند.

محمدرضا رحیمی معاون عمليات سازمان در مورد این انفجار مهیب گفت : رخداد این حادثه رأس ساعت 17:27 دیروز شنبه 5 اسفند ماه به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی شد كه ستاد فرماندهي بلافاصله 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ايستگاه هاي مذكور به محل مورد نظر  اعزام  نمود.

رحیمی در ادامه افزود : اولین گروه از آتش نشانان کمتر از 4 دقیقه به محل حادثه رسیدند و با صحنه ای مواجه شدند که شدت انفجار درب و پنجره های ساختمان را از جا کنده و هر کدام به طرفی پرتاب کرده بود که در این لحظه امدادگران آتش نشانی همزمان با ایمن سازی و قطع جریان برق و گاز منزل، با استفاده از تجهیزات انفرادی به داخل ساختمان رفته و عملیات جستجو و امداد و نجات را آغاز نمودند که خوشبختانه کسی داخل منزل نبوده است.

 وي با اشاره به اينكه در این انفجاز خساراتی به یک دستگاه پراید پارک شده در کوچه و نیز به ساختمان منزل وارد شده و تلفات جاني نداشته است ، بيان نمود علت این انفجار به دليل نشت گاز و سرايت گاز به آبگرمکن داخل آشپزخانه و متعاقب آن انفجار مهیب بوده است.

آدرس کوتاه :