انبار و فروشگاه لوازم برقی در خیابان ایمان دچار آتش سوزی شد.

انبار و فروشگاه لوازم برقی در خیابان ایمان دچار آتش سوزی شد.


انبار و فروشگاه لوازم برقی در خیابان ایمان دچار آتش سوزی شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ،با تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این آتش سوزی، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه های شماره 8،10،9،1و 3 با 5 دستگاه خودروی اطفای حریق ديشب ساعت 23:10 هیجدهم اردیبهشت ماه خود را به میدان همافر ابتدای خیابان ایمان رساندند.

 
 

رضا زارع رئیس ایستگاه شماره 8 سازمان که خود در محل حادثه حضور داشت گفت: محل حادثه یک ساختمان 4 طبقه بود که هم کف آن با کاربری فروشگاه لوازم برقی و طبقات بالاتر آن به عنوان انبار آن فروشگاه استفاده می شده که به علت عدم رعایت اصول ایمنی در انجام جوشکاری آتش به طبقه 3 سرایت می کند.

وی با اشاره به اینکه اولین گروه از آتش نشانان بعد از 3 دقیقه به محل حادثه رسیدند و با صحنه ای مواجه شدند که دود غلیظی آسمان شهر را آلوده كرده بود، افزود : آتش در حال سرایت به همه طبقات این مغازه بود که آتش نشانان به سرعت پس از قطع جریان برق و گاز، عملیات اطفای حریق را با استفاده از تجهیزات انفرادی و لوله های آبدهی آغاز کردند و توانستند پس از یک ساعت تلاش مضاعف این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کنند.

زارع خاطرنشان کرد: در این حادثه به هیچکس آسیب نرسید و آتش نشانان پس از ایمن سازی و تحویل محل حادثه به مالک ، مأموریت خود را به پایان رساندند.

آدرس کوتاه :