اقدام به خودسوزی و حریق گسترده در منزل مسکونی

اقدام به خودسوزی و حریق گسترده در منزل مسکونی


اقدام به خودسوزی و حریق گسترده در منزل مسکونی

آتش نشانان حریق گسترده در منزل مسکونی که حاصل از خودسوزی فردی به نام عباس . ح 42 ساله تبعه افغان بود را مهار و از گسترش آن جلوگيري نمودند .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، طبق اطلاع به سامانه 125 در ساعت 12:36 دیروز سه شنبه 2 آبان ماه مبني بر خودسوزی و حریق منزل مسکونی واقع در شهرک اتوبوسرانی کوچه 64، ستاد فرماندهی بلافاصله 1 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 7 و متعاقب آن 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه های شماره 2 و 5 را  به محل مورد نظر اعزام مي نمايد.

سعید ایران نژاد بازرس و رئیس ایستگاه شماره 5 سازمان كه خود را به محل حادثه رسانده و ناظر بر عملکرد نیروها بود گفت  : آتش نشانان كمتر از 4 دقيقه به محل حادثه رسيدند و با صحنه ای مواجه شدند که فرد مذکور اثاثیه منزل را جمع آوری و مقداری بنزین روی آن و خود می ریزد و بعد از قفل کردن دربها اقدام به حریق منزل و خودسوزی می کند.

وی افزود : نیروهای عملیاتی خيلي سريع همزمان با اجراي عمليات ايمن سازی ، عمليات اطفاي حريق را با ماده اطفایی آب آغاز مي كنند و توانستند با تلاش مضاعف در كمترين زمان ممكن حريق را مهار و آن مرد که دچار سوختگی جزئی شده بود را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمایند.

ایران نژاد با اشاره به اينكه سرعت عمل آتش نشانان باعث نجات آن مرد گردید افزود : آتش نشانان پس از انجام عمليات لکه گیری و خنك كردن ، منزل را به عوامل پلیس 110 تحويل و به ایستگاه خود مراجعت كردند.