افتتاح نهمین ایستگاه آتش نشانی یزد

افتتاح نهمین ایستگاه آتش نشانی یزد


افتتاح نهمین ایستگاه آتش نشانی یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد به مناسبت سالروز ولادت  حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و همچنین سالروز تولد معمار کبیر انفلاب اسلامی ایران ، ایستگاه شماره 9 آتش نشانی در منطقه سیلو و صفائیه  در روز  سه شنبه سوم خردا با حضور جمع کثیری از آتش نشانان داوطلب ، ریاست و اعضای محترم شورای شهر ، شهردار و معاونین ، روسای مناطق ، مدیر عامل سازمانها و پرسنل آتش نشانی افتتاح گردید .

 

 

این ایستگاه در زمینی به مساحت 1600 و زیر بنا 1161  متر مربع د ر 3 طبقه با صرف هزینه ایی بالغ بر 5 میلیارد و 600ملیون ریال در میدان سید حسن نصرا... جنب پمپ بنزین سیلو به منظور خدمات رسانی سریع و کاهش زمان رسیدن به حریق وحادثه و همچنین بالابردن ضریب ایمنی در منطقه جنوب شرقی  شهر یزد احداث گردیده است  .

 

 

 سید محمد میرجلیلی مدیر عامل سازمان در خصوص افتتاح این ایستگاه اظهار داشت :

با توجه به گستردگی شهر در منطقه جنوب و بلند مرتبه سازی در این منطقه شهر و جهت رفاه حال شهروندان عزیز این ایستگاه افتتاح گردید تا بتوان در مواقع لزوم به همشهریان ساکن در محدوده های بلوار دانشجو ، قاسم آباد ، شهرک دانشگاه ، رزمندگان و گلستان خدمات مورد نیاز را ارائه دهد . وی همچنین اظهارداشت انشاءا... در آینده نزدیک  با مساعدت شهردار و اعضای محترم شورای شهر نبز شاهد افتتاح و بهره برداری از ایستگاه شماره 10 واقع در منطقه مهرآوران خواهیم بود

آدرس کوتاه :