از نيمروز ديروز تا بامداد امروز در آتش نشاني يزد چه گذشت؟؟

از نيمروز ديروز تا بامداد امروز در آتش نشاني يزد چه گذشت؟؟


از نيمروز ديروز تا بامداد امروز در آتش نشاني يزد چه گذشت؟؟

مدير عامل سازمان آتش نشاني يزد از  13 مورد ماموريت اطفاي حريق و امداد رساني به شهروندان در اين مدت خبر داد .

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ، سيدعباس ميرشمسي مديرعامل سازمان اظهار داشت : از قبل ظهر روز چهارشنبه 22 تا بامداد پنج شنبه 23 ارديبهشت ماه نيروهاي عملياتي آتش نشاني در 13 مورد عمليات اطفاي حريق و امداد رساني به حادثه ديدگاني كه با سامانه 125 تماس گرفته اند ، شركت نمودند .

مدير عامل سازمان ضمن شكرگزاري از نزول رحمت الهي در دو روز گذشته خاطر نشان كرد كه نيرو هاي عملياتي آتش نشاني هميشه و در همه حال در خدمت مردم با معرفت و فهيم شهر يزد هستند و سامانه 125 آتش نشاني يزد ياري رسان حادثه ديدگان مي باشد .

اين مقام مسئول در ادامه اشاره نمود ، مهمترين حوادث نيمروز گذشته كه آتش نشانان خود را به موقع به محل حادثه رسانده و از خسارات جاني و مالي جلوگيري نمودند عبارتند از :

ساعت 10:52 امدادرساني به دختر خانمي كه پاي وي بين درختي در يك مدرسه گير كرده بود و از ناحيه پا ابراز ناراحتي زياد داشت .

ساعت 13:12 جمع آوري و انتقال آبهاي سطحي واقع در بلوار آزادگان

ساعت 14:37 جمع آوري و انتقال آبهاي سطحي واقع در كوي سعدي با همكاري عوامل شهرداري يزد .                              

ساعت 19:14 رفع مشكل شكستگي لوله گاز و احتمال حريق واقع در حسن آباد

از ساعت 19:28 لغايت 20:51 در پي طوفان و باران شديد بعد از ظهر ديروز مبني بر سقوط يك مورد تابلو در بلوار آيت الله طالقاني ، يك مورد قطع كابل برق و احتمال برق گرفتگي در بلوار شيخ صدوق و پنج مورد شكستگي درخت و سقوط آن بر روي خودرو  و در حاشيه خيابانهاي سطح شهر به سامانه 125 اطلاع رساني شده كه با حضور به موقع امداد گران آتش نشاني و عوامل شهرداري يزد امدادرساني را انجام و عبور و مرور را براي شهروندان محيي نمودند .

ساعت 23:18 اطفاي حريق مقدار زيادي ضايعات در روستاي شحنه .

ساعت 00:09 بعد از نيمه شب مهار يك قلاده روباه كه باعث رعب و وحشت ساكنين كوچه شهداي حسن آباد شده بود .

ساعت 00:22 بعد از نيمه شب باز كردن درب منزل آقاي عبدالله حيدري با هماهنگي عوامل 110 در كوچه گلها واقع در بلوار طالقاني .

ساعت 00:52 بعد از نيمه شب امداد رساني به خودرو وانت پيكان كه احتمال سقوط از بالاي پل واقع در ابتداي جاده مهريز داشت .