آتش نشانان حریق منزل مسکونی را مهار و از گسترش آن جلوگیری شد

آتش نشانان حریق منزل مسکونی را مهار و از گسترش آن جلوگیری شد


آتش نشانان حریق منزل مسکونی را مهار و از گسترش آن جلوگیری شد

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ، طبق  اطلاع به سامانه 125 در ساعت 11:12 امروز 21 اسفند ماه مبني بر مشاهده دود در منزلی واقع در میدان راه آهن،کوچه یاس، ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله 2 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 1 به محل مورد نظر اعزام مي نمايد.

سیدمحمد میرجلیلی مدیر عملیات منطقه 2 سازمان كه خود را به محل حادثه رسانده بود گفت: اولین گروه از آتش نشانان کمتر از 3 دقیقه به محل حادثه رسیدند که در بدو ورود به محل با صحنه ای مواجه شدند که شعله های آتش و دود حاصل از آتشسوزی ضایعات دپو شده تمام قسمتهای حیاط را فراگرفته بود.

وي با اشاره به اینکه در هنگام آتش سوزی مالک در منزل نبوده افزود: آتش نشانان خیلی سریع  همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی ،با استفاده از دستگاه تنفسی به داخل منزل رفته و عمليات اطفای حریق را آغاز مي كنند و در کمترین زمان ممکن حریق را مهار و از سرایت آتش به دیگر قسمتهای منزل جلوگیری نمودند.

میرجلیلی با بيان اينكه در این حریق خوشبختانه به کسی آسیبی نرسیده و تنها به نازک کاری ساختمان خسارت وارد می شود ، افزود : آتش نشانان  پس از اجرای عملیات جدا سازی و خنک کردن و ارائه توصيه هاي ايمني منزل را تحويل مالک داده و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.