آتش نشانان از بروز یک فاجعه جلوگیری کردند

آتش نشانان از بروز یک فاجعه جلوگیری کردند


آتش نشانان از بروز یک فاجعه جلوگیری کردند

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، تلاش به هنگام نیروهای عملیاتی آتش نشانی در خاموش کردن یک مجتمع آتلیه عکس ،مزون و آرایشگاه از وقوع یک حادثه بزرگ جلوگیری نمودند.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان که خود را به محل حریق رسانده و ناظر بر عملکرد نیروها بود در مورد این حادثه گفت : رخداد این حادثه راس ساعت 14:44دیروز چهارشنبه 3 مرداد ماه به سامانه 125 سازمان اطلاع رسانی می شود که بلافاصله ستاد فرماندهی از 3 ایستگاه شماره 8 ،1 و 5 آتش نشانان را با  3 دستگاه خودروی اطفای حریق به بلوار 22 بهمن محله کوچه بیوک کوچه سرسنگی اعزام می نماید .

وی افزود : نخسین گروه از آتش نشانان کمتر از 4 دقیقه به محل آتش سوزی رسیدند و در بدو ورود به محل مشاهده شد یك مجتمع 3 طبقه ، که در خصوص آتلیه عکس ،مزون عروس و آرایشگاه فعالیت داشته به علت نامعلومی آتشسوزی رخ می دهد ، در این هنگام آتش در حال سرایت به دیگر قسمتها بوده که در این لحظه آتش نشانان می رسند و با چند رشته لوله آبدهی پرفشار حریق را مهار و خنک می کنند.

رحیمی با اشاره به اینکه ، این آتشسوزی تنها خسارت مالی در پی داشت و با کمترین تعلل می توانست تبدیل به یک حادثه بزرگ در محل زندگی شهروندان شود، گفت : نیروهای عملیاتی پس از اجرای عملیات تخلیه دود و ارائه توصیه های ایمنی ماموریت خود خاتمه و به ایستگاه های خود مراجعت نمودند. 

آدرس کوتاه :