آتش سوزی گسترده در انبار تزئينات خودرو جان همكارمان را گرفت

آتش سوزی گسترده در انبار تزئينات خودرو جان همكارمان را گرفت


آتش سوزی گسترده در انبار تزئينات خودرو جان همكارمان را گرفت

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، عقربه ها ساعت 3:53 بعد از نيمه شب يكشنبه بيست وسوم اسفند ماه را نشان مي داد كه انبار مغازة تزئينات خودرو واقع درميدان شهيد باهنر دچار آتش سوزی گسترده شد. که در پی تماس شهروندي با سامانه 125 ، ستاد فرماندهی بيدرنگ نیروهای عملیات ایستگاه شماره يك و در ادامه ایستگاه های شماره 5 ، 3 ، 8 ، 7 ،6 ،2 و 9 را به عنوان نیروهای كمكی و همچنين يك دستگاه خودرو تانکرآبرسان و يك دستگاه خودرو دستگاه تنفسي به محل حادثه اعزام کرد.

سيدعباس ميرشمسي مديرعامل سازمان كه در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: درمحل حادثه مشاهده شد یك انبار بزرگ در طبقه تحتاني مغازه كه مقدار زيادي مواد سريع الاشتعال تزئينات خودرو نگهداري مي شده ، دچار آتش سوزی شده و دود غليظ ناشی از این آتش سوزی از فاصله دور نمایان بود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله همزمان با تجهیز 4 دستگاه تنفسی و با استفاده از چهار رشته لوله آبدهی پر فشار به داخل زير زمين رفته و بعد از شناسايي كانون حريق بعد از گذشت 9 ساعت موفق به مهار آتش شدند .

اين مقام مسئول ضمن اشاره به اينكه نگهداري و دپو كردن انبوه زيادي از تزئينات خودرو از قبيل فرش و روكش صندلي ، اسپري ها و ... در يك فضاي بسته ، بدون ورودي مناسب و عدم رعايت حداقل اصول ايمني به مانند يك بمبي ست در جوار همشهريان عزيز ، بيان نمود متاسفانه در اين حادثه يكي از همكاران عزيزمان جان خود را از دست داد و خانواده آتش نشاني را عزادار کرد .