آتش سوزی در چاپخانه

آتش سوزی در چاپخانه


آتش سوزی در چاپخانه

مغازه چاپ بنر در آزادشهر دچار آتش سوزی شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد ،با تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این آتش سوزی، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 4،8و1 با هماهنگی ستاد فرماندهی ديشب ساعت 23:15 دهم مرداد ماه خود را به آزادشهر، 20 متري ابوريحان رساندند.

 
 

محمدحسين انتظامي مدير منطقه 2 آتش نشانی در خصوص این حادثه گفت: در قسمت اين چاپخانه ، يك دستگاه چاپ بنر ، رولهاي كاغذ ، مواد اوليه مصرفي و ساير لوازم بود كه به علت نامعلومي دچار  آتش سوزی شده و دود غلیظی آسمان پر ستاره شهر را آلوده كرده بود.
وی با اشاره به اینکه آتش در حال سرایت به همه قسمت های این مغازه و منزل مسكوني همجوار بود، افزود: آتش نشانان به سرعت پس از قطع جریان برق و گاز، با استفاده از تجهیزات انفرادی و لوله های آبدهی واردمغازه ي چاپخانه شدند و با تلاش فراوان آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.

انتظامي اضافه کرد: متاسفانه مالك چاپخانه دچار سوختگي مي شود كه آتش نشانان خيلي سريع وي را  جهت اعزام به مراكز درماني تحويل پرسنل اورژانس حاضر در محل نمودند و همزمان گروه آتش نشانان با بکارگیری دستگاه های تنفسی وارد مغازه  شدندو جستجو را براي اينكه اگر شخص ديگري در آن مغازه است بيرون آورند آغاز كردند كه خوشبختانه موردي مشاهده نشد .

اين مدير منطقه خاطرنشان کرد: در این حادثه به هیچکس ديگري آسیب نرسید و آتش نشانان پس از ایمن سازی و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامي ، مأموریت خود را به پایان رساندند .