آتش سوزي در گاوداري واقع در ملاباشي

آتش سوزي در گاوداري واقع در ملاباشي


آتش سوزي در گاوداري واقع در ملاباشي
      به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد بااعلام آتش سوزي گاوداري واقع در ملاباشي روبروي پمپ بنزين به ستاد فرماندهي درساعت 16:10 يك شنبه مورخ 11/7/89 نيروهاي عملياتي از 6 ايستگاه ( ايستگاههاي 1 و2 و3 و 4 و 5 و7 ) به محل اعزام و با 8 خودروي عملياتي سنگين ، حريق كه بيش از 60 تن علوفه دامي بود را با تلاش مضاعف آتش نشانان در چند مرحله آبگيري خودروها مهار نمودند و از سرايت آتش به انبارهاي علوفه مجاور گاوداري جلوگيري بعمل آمد .
 
لازم به ذكر است به علت زياد بودن علوفه در گاوداري فوق و همچنين خطر دوباره شعله ور شدن علوفه ها عمليات فوق بيش از 10 ساعت و تا ساعت 2:20 نيمه شب به طول انجاميد كه علت حريق توسط كارشناسان سازمان در دست بررسي مي باشد .
 
ميرجليلي سرپرست سازمان ضمن تاكيد بر رعايت اصول ايمني اظهار داشت به علت نبود تجهيزات ايمني و حفاظتي و همچنين محصور نبودن ملك و عدم نظارت و سرپرستي مناسب شاهد چند مورد آتش سوزي گاوداري در سال جاري بوده ايم كه اميد است جهت جلوگيري از ساير موارد مشابه اتحاديه دامداران نسبت به برگزاري جلسات آموزشي و توجيهي و الزام دامداريها به نصب سيستمهاي اعلام واطفاء حريق اقدام لازم را بعمل آورند . ح