آتشسوزی تعمیرگاه خودرو یک مصدوم در پی داشت

آتشسوزی تعمیرگاه خودرو یک مصدوم در پی داشت


آتشسوزی تعمیرگاه خودرو یک مصدوم در پی داشت

آتش نشانان با سرعت عمل خود آتش سوزی یک دستگاه خودروي پراید بر روی گود یک تعمیرگاه  واقع در خیابان بنافتی زاده پشت پمپ بنزین که دچار آتش سوزي شده بود را مهار و از گسترش آتش جلوگیری کردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، با تماس شهروندی با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 7 و 2 با سه دستگاه خودروي عملياتي ساعت 10:34 صبح روز پنجشنبه 18 خرداد ماه به محل مذكور روانه شدند.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات كه در معیت سعید ایران نژاد بازرس سازمان آتش نشاني يزد خود را به محل حادثه رسانده بودند و ناظر بر عملکرد آتش نشانان بودند گفت : یک دستگاه خودروي پراید در حال تعمیر بر روی گود  به علت نامشخصی دچار آتش سوزی مي شود و درپی آن آتش به یکدستگاه خودروی 405 سرایت و در حال سرایت به دیگر خودروها و کل فضای مغازه بود که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان کمتر از 2 دقیقه به محل حریق رسیدند افزود: نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل آتشسوزی با صحنه ای مواجه شدند که دود غلیظی محيط اطراف آن محل را فرا گرفته بود که خیلی سریع با استفاده از دستگاه تنفسی به داخل مغازه رفته و شاگرد مغازه به نام فرهاد - ر 23 ساله که دچار سوختگی شده بود را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند  سپس در کمترین زمان ممکن در یک عملیات خیلی حساس چون هر لحظه امکان انفجار باک پراید وجود داشت با بکارگیری چند لوله آبدهی پر فشار مشغول مهار آتش سوزی شدند.

رحيمي اضافه کرد: آتش نشانان پس از انجام عمليات خنك كردن و بعد از  ایمن سازی محل حادثه، به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.